Koncert Charytatywny Iława Gospel Singers dla Kacpra

Opublikowano:

W dniu wczorajszym 27 października o godz. 17.00 w gotyckim kościele parafialnym pw. św. Bartłomieja w Sampławie odbył się Koncert Charytatywny dla Kacpra. Inicjatorami koncertu byli  członkowie zespołu Iława Gospel Singers.

Podczas niedzielnego wieczoru kościół zapełnił się mieszkańcami Sampławy i okolic, którzy przybyli, aby wysłuchać artystów, a jednocześnie wspólnie modlić się z Nimi o zdrowie i potrzebne łaski dla Kacpra.
 
Podczas koncertu widzowie nie tylko wysłuchali przepięknie wykonanych utworów, ale poczuli więź z wykonawcami i uczestniczyli - klaszcząc, niektórzy śpiewając wspólnie z  wykonawcami. Wysłuchali także świadectwa z życia osoby, która bezpośrednio doświadczyła w rodzinie choroby nowotworowej i wie jak ważne jest wsparcie modlitewne i materialne w takim momencie życia  dla rodziny.
 
Po koncercie obecni złożyli dar serca dla Kacpra. Tego wieczoru zebrano 4751 zł na leczenie i rehabilitację chorego. Tata Kacpra, wzruszony podziękował wszystkim za pomoc i modlitwy dla  syna.

(mz)