Apel do wszystkich mężczyzn!!!

Opublikowano:

Odpowiadamy na prośbę Maryi i nawołujemy 2 kwietnia do modlitwy wynagradzającej w pierwszą sobotę miesiąca za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Zacznijmy wynagradzać, aby nie było za późno!
„Jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie” (Łk 13,3)

Co mają ze sobą wspólnego zwycięstwo pod Chocimiem, cud Guadalupe i niewytłumaczalne naukowo przeżycie zakonników w epicentrum wybuchu w Hiroszimie?
Jak udało się powstrzymać rozprzestrzeniającą się jak pożar herezje katarów w średniowiecznej Europie i dlaczego tysiące bezbronnych manifestantów mogło zwyciężyć uzbrojone po zęby oddziały wojska na Filipinach?
Sprawił to różaniec!
W obecnych czasach, czasach wojny za naszą wschodnią granicą i realnym zagrożeniem dla naszej Ojczyzny i całej Europy, odpowiedzieć musimy najsilniejszą bronią!
Różaniec! Fatima! Ratunkiem dla dusz, Polski i świata!
Maryja zostawiła nam bardzo ważne zapewnienie: „Na koniec Moje Niepokalane Serce zatriumfuje”.
Drogą, na której możemy przyczynić się do tego triumfu, jest m.in. praktykowanie nabożeństwa pierwszych pięciu sobót miesiąca. Do zwycięstwa nieodzowna jest modlitwa różańcowa.
Matka Boża dana ku obronie jest naszą wielką siłą i pomocą, ale po tę siłę trzeba sięgnąć. „ Modlitwą różańcową możecie zmienić bieg dziejów świata” – powiedziała Maryja w Fatimie. Od naszej aktywności, od naszego zaangażowania, tej siły modlitwy, siły zawierzenia zależy zwycięstwo zapowiedziane w Fatimie.
Szczególnie trudna sytuacja Kościoła i ludzi wierzących w obecnych czasach wymaga zwrócenia się o pomoc do Matki Najświętszej, a najlepszym sposobem jest odmawianie Różańca.
Święty Jan Paweł II zachęcał wszystkich wiernych do nieustannej kontemplacji oblicza Chrystusa, wyraził pragnienie, by nauczycielką tej kontemplacji była dla wszystkich Maryja, Jego Matka.
Kto u Maryi szuka ratunku, czy to w sprawach osobistych, czy narodowych, zawsze go znajduje! Modlitwa różańcowa jest jakby drabiną do nieba.
Serdecznie zapraszamy i nawołujemy do wspólnej modlitwy!

Męski Różaniec w Lubawie